10/05/2016

Apartamenty Park Lane przy Łazienkach Królewskich – kolejny adres premium w Warszawie

Tacit Investment, prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce, zakończył realizację kolejnego – po Cosmopolitan Twarda 4 – prestiżowego budynku mieszkalnego w Warszawie. Apartamenty Park Lane, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, są już całkowicie wykończone i gotowe do zamieszkania.
18 maja br. , na wieczorze otwarcia Park Lane przy ul. Podchorążych 83, spotkał się świat biznesu i sztuki.
Zaproszeni goście mieli możliwość zobaczenia tego wyjątkowego miejsca, a także wysłuchania koncertu wybitnej polskiej skrzypaczki – Patrycji Piekutowskiej

 

 

 

– Park Lane to kolejny projekt zrealizowany zgodnie z naszą filozofią, według której produkt ekskluzywny i luksusowy to produkt całkowicie skończony. Dopiero w takiej postaci prezentujemy go światu i potencjalnym nabywcom – powiedziała podczas otwarcia inwestycji Karolina Kaim, Prezes Zarządu Tacit Investment. – Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują prawdziwie światowych standardów. Dlatego też dbamy o najdrobniejsze szczegóły nie tylko w aspekcie projektu i wykończenia naszych inwestycji, ale także w kwestii ich funkcjonowania po tym, gdy już mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów.

Wolnostojący, kameralny budynek, posiadający 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną, wykonany zgodnie z najwyższymi standardami, oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne. Na parterze budynku znajduje się lobby z recepcją czynną 24 godziny na dobę, strefa relaksu dostępna tylko dla mieszkańców Podchorążych 83, a także przestrzeń usługowa, która jest idealnym miejscem na salon Beauty & Spa. Na wyższych kondygnacjach mieści się 12 przestronnych i komfortowych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie. Najnowocześniejszy sprzęt firmy Miele w kuchni, wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach, garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką, klimatyzacja czy inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS) to tylko część tego, co otrzymują klienci decydujący się na zamieszkanie w tak wyjątkowej inwestycji. Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową ochronę. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia architektoniczna De Novo. Apartamenty Park Lane są zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta, ale cenią sobie spokój i harmonię w życiu, zgodnie z hasłem inwestycji „The Art of Slow Living”.