09/06/2016

Patio Cosmopolitan Twarda 4 – nowa odsłona

Patio apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4 to popularne miejsce spotkań w samym centrum Warszawy. Przestronna, tętniąca życiem przestrzeń tuż obok Placu Grzybowskiego, na któym w ubiegłym roku stanęła lubiana przez mieszkańców stolicy rzeźba “You&Me” autorstwa Erana Shakine’a, to idealny punkt rozpoczynający lub kończący letnią trasę weekendowych imprez w Warszawie.
W pierwszych dniach czerwca Patio Cosmopolitana zainaugurowało nowy letni sezon otwarciem wystawy zdjęć Cosmopolitana by Instagram przy dźwiękach muzyki w wykonaniu Warzyńca Praska z Trio. Spektakularne fotografie zafascynowanych budynkiem instagramersów można było oglądać na ekranach ledowych wysokości jednego piętra w świetle przestrzeni pomiędzy restauracją Benihana, a drugą częścią budynku. Na Patio stanął też tego wieczoru fortepian marki Steinway&Sons. Motywy wystawy świetnie łączyły się z miejską kosmopolityczną muzyką miasta.
Koncepty gastronomiczne, z których słynie Patio Cosmopolitana, przygotowały na ten wieczór wiele niespodzianek. Można było skorzystać ze specjalnych, zapowiadających nadejście lata promocji. Restauracja SAM zaproponowała zdrowe dania na bazie naturalnych produktów sezonowych. W Ceviche Bar by Martin Gimenez Castro było – jak zawsze – kolorowo i ostro, tu królowały owoce morza i smaki Ameryki Południowej. Benihana, legendarna sieć japońskich restauracji teppanyaki, zaproponowała – podobnie jak jej filie w Nowym Jorku, Londynie, Dubaju czy Szanghaju – najlepsze dania kuchni azjatyckiej w niespotykanie teatralnej odsłonie. Wine Taste by Kamecki serwował wina i najbardziej wyszukane alkohole z każdego zakątka świata. W Bagels&Friends, niczym na Brooklynie, można było spróbować legendarnych bajgli, a w Odette Tea Room – zjeść najlepsze desery w Warszawie. Goście mieli też okazję przekonać się, jak smakuje słynny drink “Cosmopolitan” – w nowej wersji made in Warsaw.

Przez całe lato Patio Cosmopolitana zaprasza na wyjątkowe atrakcje. W każdą sobotę DJ z radia Chilli Zet będzie prezentował najlepszą muzykę na żywo. Również w czwartki i w piątki będzie tu można posłuchać playlisty tego radia. Imprezy tego lata zaczynają się i kończą na Patio Cosmopolitana