16/12/2016

Anna Maria Jopek, Radzimir Dębski, Tomasz Stańko – troje artystów po raz pierwszy na jednej scenie

Takiego wydarzenia muzycznego jeszcze nie było! 4 grudnia br. Anna Maria Jopek, Radzimir Dębski i Tomasz Stańko, trzy wybitne indywidualności muzyczne, zagrali razem na 42. piętrze Apartamentowca Cosmopolitan.
Połączenie artystycznych temperamentów zaowocowało intrygującym koncertem, gdzie przejmujące jazzowe dźwięki trąbki Tomasza Stańko oraz subtelny wokal Anny Marii Jopek przenikały się z kompozycjami Radzimira Dębskiego. Dopełnieniem wydarzenia był zachwycający widok na panoramę Warszawy rozciągający się z 42. piętra Cosmopolitana. Wśród zaproszonych gości znalazło się wielu znamienitych przedstawicieli świata kultury i sztuki.
Jesteśmy dumni, że tak wyjątkowi artyści są ambasadorami Cosmopolitan. Mieliśmy okazję być świadkami niespotykanej i poniekąd odważnej sytuacji, kiedy takie indywidualności po raz pierwszy spotkały się na jednej scenie i dały wspólny koncert. Dzięki stałej współpracy z ludźmi ze świata kultury i sztuki budynek cały czas może być gospodarzem wydarzeń artystycznych, które cieszą nie tylko Warszawiaków, ale częstokroć gości z całego świata – komentuje Karolina Kaim, Prezes Zarządu Tacit Investment