27/06/2017

Najlepsi jeźdźcy światowego formatu będą skakać przez przeszkodę w kształcie Cosmopolitan Twarda 4

Najlepsi jeźdźcy światowego formatu będą skakać przez przeszkodę w kształcie

Cosmopolitan Twarda 4

 

Tacit Investment zarządzający apartamentowcem Cosmopolitan został partnerem prestiżowych zawodów jeździeckich w Sopocie. Już jutro na sopockim hipodromie zawodnicy powalczą o Puchar Cosmopolitan. Jedna z przeszkód swoim wyglądem nawiązuje do niepowtarzalnej konstrukcji warszawskiego apartamentowca i została zaprojektowana specjalnie na tę okazję. Udział Cosmopolitan w tym prestiżowym wydarzeniu potwierdza jego obecność wśród innych marek premium, takich jak Longines, czy Porsche.

 

Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach rozgrywane w Sopocie odbędą się już po raz dwudziesty. Natomiast prawo do organizacji najbardziej prestiżowej, 5-gwiazdkowej imprezy, Międzynarodowa Federacja Jeździecka przyznała Polsce po raz trzeci. Warszawski budynek Cosmopolitan w roli sponsora tego wydarzenia występuje pierwszy raz, ale swoją obecność od razu zaznacza w interesujący sposób. Jedna z przeszkód sopockiego hipodromu wygląda jak miniatura apartamentowca, wiernie odzwierciedlająca wygląd budynku na co dzień górującego nad stołecznym Placem Grzybowskim. Wkrótce okaże się, jak z pokonaniem tej ponad 1,5-metrowej przeszkody będą sobie radzić zawodnicy. Podobne, wyjątkowe projekty przeszkód można spotkać na innych pięciogwiazdkowych zawodach m.in. w Barcelonie, Rzymie, Londynie, Paryżu, Miami, Cannes, czy Nowym Jorku. Pod tym względem jeździectwo ma przewagę nad wieloma innymi dyscyplinami, gdyż daje okazję do tworzenia takich „scenografii”. Trudno wyobrazić sobie indywidualne, artystyczne projekty np. bramek na meczach piłki nożnej.

Sopockie zawody to firmament gwiazd skoków przez przeszkody. Biorą w nich udział m.in. najbardziej znani bracia – John i Michael Whitakerowie. Brytyjczycy to chodzące legendy, posiadający na swoim koncie imponującą kolekcję medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Jeździectwo, podobnie jak żeglarstwo to niemal styl życia, nie tylko sama aktywność fizyczna, ale też sposób spędzania wolnego czasu, miejsca wyjazdów, moda i styl. To także pasja i sposób na życie. Właśnie dlatego Cosmopolitan dołączył do sponsorów zawodów jeździeckich i wspólnie z Longines
w sobotę o godz. 12.00. przeprowadzi konkurs o Puchar Cosmopolitan. To pierwsze zawody konne, lecz nie ostatnie, na których obecny będzie warszawski Cosmopolitan. Kolejne to Gałkowo Masters, IVY polo cup oraz sierpniowe zawody w Bobrowym Stawie.

—————————————————————————————————————————

Cosmopolitan to wyjątkowy apartamentowiec zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna. To najwyższy standard wykończenia, komfort i bezpieczeństwo dostępne w niepowtarzalnej przestrzeni Placu Grzybowskiego. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Twardej 4 w Warszawie.

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Tworząc nowe kategorie produktowe i realizując najlepsze jakościowo projekty premium, nadaje ton dyskusji o przyszłości rynku tego typu nieruchomości w Polsce.

 

Kontakt dla mediów:

Magdalena Budnik

+48 602 151 176

magalena.budnik@tacit.com.pl